Penzion Sedlacky dvur

ubytovanie Jirice
 

*** Penzion Sedlacky dvur / ubytovanie Jirice

Penzion Jirice Sedlacky dvur
Ubytovanie na Vysočine :
Novo zrekonštruovaný penzión Sedlácký dvur ponúka príjemné ubytovanie, zodpovedajúce náročným medzinárodným kritériám na ubytovanie a nachádza sa v západnej časti kraja Vysočina, neďaleko od diaľnice D1. V prostredí penzióna Sedliacky dvor s príjemnou atmosférou nájdu svoje útočisko cestujúci obchodníci či školiaci manažéri aj športujúci turisti.

Penzión Sedlácký dvur Jirice ubytovanie :
Štýlový penzión Sedliacky dvor ponúka hosťom ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových izbách hotelového typu a v dvoj až päťlôžkových apartmánoch. Pre zaľúbených a novomanželov je k dispozícii manželský luxusný apartmán s vírivou vaňou. Súčasťou každej izby penziónu Sedliacky dvor je televízor, vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky. V apartmánoch je hosťom k dispozícii navyše kompletne zariadená kuchynka a u niektorých aj terasa.

Ubytovanie Sedliacky dvor penzión Jirice reštaurácia :
Súčasťou moderného penzióna je rustikálna reštaurácia s kapacitou 50 osôb, ktorá je navrhnutá v staročeskom štýle s modernými prvkami a ukážkou dobových remeselných výrobkov. Jedálný lístok ponúka širokú škálu jedál českej i zahraničnej kuchyne, doplnenú minútkami a špecialitami miestneho šéfkuchára. Samozrejmosťou sú aj šaláty a výber jedál zo studenej kuchyne, pre najmenších návštevníkov sa ponúkajú detské porcie, poháre alebo zákusky. Nápojový lístok ponúka tradičné Humpolecké pivo a veľký výber alkoholických a nealkoholických nápojov.

Sedliacky dvor penzión Jirice ubytovanie služby :
Príjemný penzión ponúka aj priestory pre organizovanie spoločenských a rodinných stretnutí nielen v priestoroch reštaurácie, ale k dispozícii sú aj 2 oddelené salóniky s kapacitou 30 a 20 miest. Salóniky sú zariadené v modernom štýle a majú dostatočný priestor aj na tanec, samozrejmosťou je kompletné technické vybavenie s gastronomickými doplnkovými službami. Penzión Sedliacky dvor ďalej ponúka pripojenie k vysokorýchlostnému internetu prostredníctvom signálu wifi, vlastné parkovisko, stojan na bicykle, úschovňu bicyklov a lyží, alebo letnú záhradku pre 20 osôb.

Penzion Jirice ubytovanie Sedliacky dvor voľný čas, atrakcie :
K aktívnemu odpočinku môžu hstia využiť letný vonkajší bazén, petangové či detské ihrisko a ohnisko. V budove sa ďalej nachádza nová spoločenská miestnosť, fitcentrum, relaxačná miestnosť so saunou a whirpool pre 6 osôb a pre športovcov sú k dispozícii pravidelné hodiny spinningu s instruktorom. Kraj Vysočina, v ktorom sa penzión Sedliacky dvor nachádza, ponúka mnohé športové a turistické vyžitie. Pre cykloturistov i peších turistov sú v okolí turistické chodníky, prírodný park Melechov, Humpolecká zrúcanina hradu Orlík, Hrad Lipnice a mnohé ďalšie zaujímavosti. V blízkosti leží údolné nádrže-Sedlice, Trnávka, Želiv a vodná nádrž Želivka. V zimnom období sú tu udržiavané bežecké stopy a vo vzdialenosti cca 30 km zjazdovky Čerínek a Kremešník.
Penzion Jirice Sedlacky dvur - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Jirice Sedlacky dvur - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jirice Sedlacky dvur - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jirice Sedlacky dvur - hotel má reštauráciuPenzion Jirice Sedlacky dvur - možnosť pripojenia na internetPenzion Jirice Sedlacky dvur - k dispozícii letná terasaPenzion Jirice Sedlacky dvur - tenis - v blízkosti hotelaPenzion Jirice Sedlacky dvur - krytý bazén v hoteliPenzion Jirice Sedlacky dvur - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Jirice Sedlacky dvur - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jirice Sedlacky dvur - Izby s vlastnou toaletouPenzion Jirice Sedlacky dvur - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: